Kurtki
Kurtki i płaszcze

Czym się kierować podczas wyboru kurtki ?

Ubieranie się zgodnie z porą roku oraz temperaturą panującą na zewnątrz jest niemal koniecznością w naszym klimacie. Z uwagi na to nie zawsze możemy pozwolić sobie na w pełni swobodne modowe szaleństwa i idealne wzorowanie się tym co pokazywane jest na wybiegach mody. O wiele ważniejsze jest, aby dostosować się do panujących warunków i dbać o swoje zdrowie.

Kurtka bomberka damska
Kurtka bomberka damska

Kurtki przejściowe: bomberki i nie tylko

W Polsce z pewnością niezbędna jest duża ilość odzieży przejściowej. Chociażby kurtka bomberka, która w ostatnim czasie podbija serca ludzi. Patrząc na praktyczną stronę może być ona bardzo użyteczna. Założymy ją zarówno w chłodniejsze wieczory, jak i wczesną jesienią, kiedy temperatura nas nie rozpieszcza. Dzięki temu inwestując w jeden ciuch możemy wykorzystywać go w wielu stylizacjach. Kurtka bomberka damska stała się już dla wielu nieodłącznym elementem garderoby, który pozwala zawsze być na czasie i w zgodzie z trendami. Możemy połączyć ją z bardzo prostymi i klasycznymi rzeczami, a dzięki temu nadal utrzymać wizerunek osoby zorientowanej w nowościach. Jeśli chcemy postawić na jeden model, warto wybrać proste projekty.

Unikajmy zbyt dużej ilości ozdobników oraz naszywek. Może to nam utrudnić dalsze stylizowanie i łączenie z rzeczami, które mamy już w swojej szafie. Prostota zawsze będzie uniwersalna i sprawdzi się w każdej sytuacji. Jednak pod względem koloru możemy pozwolić sobie na o wiele więcej. Na samym początku najlepiej jest zastanowić się jakie barwy przeważają w naszej garderobie i w jakich czujemy się najlepiej. Pozwoli to nam ustalić paletę barw, która jest nasza osobistą podstawą. Dzięki temu możemy dobrać kurtkę, która będzie pasowała do większości ciuchów, które posiadamy. W takiej sytuacji całe stylizacje możemy tworzyć bez większego zastanowienia. Wystarczy, że wyjmiemy z naszej garderoby rzeczy, które lubimy i uważamy za wygodne.

Kurtka bomber
Kurtka bomber

Kolor i materiał

Kwestia kolorystyki rozwiąże się sama jeśli przy zakupach zadbamy o spójność. Kolejną kwestią jest materiał. To on odpowiada za wykończenie oraz cały charakter danej rzeczy. Oczywiście najbardziej uniwersalne są matowe tkaniny i stonowane barwy. Jednak często warto postawić na jedną wyróżniającą się rzecz w naszej szafie, aby nadać wyjątkowego wyrazu naszym codziennym stylizacjom. Jest to bardzo bezpieczne i komfortowe rozwiązanie. Reszta naszych ubrań może stanowić tło i jeszcze bardziej potęgować efekt. W przypadku połyskujących materiałów możemy dodać wiele elegancji do naszych codziennych strojów. Szczególnie jeśli czujemy się komfortowo wyróżniając się na tle innych. Nie musimy wcale wybierać wtedy odważnych i lekko dziwnych połączeń. Wystarczy sama kurtka, która będzie zwracać na siebie uwagę, a dzięki temu całość wyda się niezwykle przemyślana i precyzyjnie dobrana.

Kurtki z ozdobami

Oczywiście możemy postawić również na liczne ozdoby i dekoracje naszywane niemal na całej powierzchni ubrania. Mamy tu ogromne możliwości i wszystko zależy jedynie od kreatywności projektantów.

Bomber jacket
Kurtki bomber jacket

W sklepach znajdziemy modele z cekinami, łańcuchami, materiałowymi naszywkami, ćwiekami, a nawet koronkami. Opcji jest nieskończenie wiele. Jednak nadal powinniśmy kierować się swoim stylem oraz gustem. Dzięki temu możemy być pewni, że będziemy czuć się komfortowo w danej rzeczy i stanie się ona integralną częścią każdej naszej stylizacji. Jednak powinniśmy pamiętać, że asortyment sklepu nie ogranicza nas w żaden sposób.

Autorskie pomysły

Często nawet lepiej jest wykazać się kreatywnością i zrealizować swoje autorskie pomysły, które będą całkiem inne niż to co noszą inni. Szczególnie jeśli lubimy samodzielnie tworzyć ubrania i je przerabiać. Możemy w promocyjnej cenie zakupić niezwykle prosty model kurtki, a następnie dokupić elementy ozdobne, koraliki, materiały i cokolwiek co przyjdzie nam do głowy. Wykonanie własnego projektu nie jest wcale czasochłonne. Możemy poradzić sobie z tym nawet w ciągu godziny. Istotne jest, aby szczegółowo przemyśleć swoją wizję i następnie dokładnie ją odwzorować na produkcie. Często nawet naszycie kilku perełek może niemal całkowicie zmienić charakter danego ubrania. Szczególnie jeśli jest to bardziej sportowy model. W taki sposób możemy również odświeżać swoje stare ciuchy i podarować im nowe życie. Dzięki takim przeróbkom możemy z łatwością dopasować je do aktualnych trendów rodem z wybiegów mody i zrealizować nawet najbardziej odważne wizje.

Kurtki dobrane do pory roku

Jeśli chodzi o sferę praktyczną kurtki damskie powinny być doskonale dostosowane do panującej pogody. Dzięki temu unikniemy ubierania się na cebulkę i ograniczania się po względem stylizacji. Oczywiście warto to wyśrodkować i na jesień wybierać modele z dość cienkim wypełnieniem. Dzięki temu dana rzecz doskonale sprawdzi się zarówno wieczorami jak i w ciągu dnia, a dla osoby noszącej będzie niezwykle komfortowa. Jeśli konkretny model chcemy zachować na dłużej to warto również dokupić ten sam wzór, ale z grubszym ociepleniem. Oczywiście możemy również postawić na kożuszki, które następnie dopinamy od spodu kurtki. Jest to oczywiście doskonała metoda, aby z typowo jesiennej parki uzyskać zimową, która nadaje się idealnie nawet na ogromne mrozy.

Poszukujesz modnych kurtek w dobrych cenach do swego butiku? Hurtownia kurtek damskich Factoryprice.eu jest miejscem, w którym znajdziesz wszystko, czego szukasz. Zakupy hurtowe robi się w tym miejscu bardzo intuicyjnie. Ponadto, nie musisz nigdzie jechać, ani opuszczać swego sklepiku. Zarejestruj się i przekonaj się, że zakupy hurtowe w Factoryprice.eu to przyjemność!