Najmodniejsze bomberki na lato. Masz je w swojej szafie?

Upał upałem – każdy kiedyś przechodzi. Wtedy zaczynamy zastanawiać się, jakie okrycie wierzchnie wybrać. Coś na pewno uda Was się znaleźć na ostatnią chwilę. Może jednak warto już wcześniej rozejrzeć się w sklepie internetowym ebutik.pl i mieć coś naprawdę wystrzałowego. Proponujemy Wam najmodniejsze bomberki na lato, które z jednej strony będą znakomitym uzupełnieniem stylizacji, a z drugiej ogrzeją Was w nieco chłodniejsze dni. Pokażemy Wam dziś, co warto mieć w swojej szafie jeszcze przed wyjazdem wakacyjnym.

Najmodniejsze bomberki na lato w ebutik.pl

Wybór jest ogromny, zobaczcie same w zakładce kurtki. Najbardziej popularne są oczywiście tradycyjne bomberki z kontrastowymi rękawami. Powstało jednak całe mnóstwo alternatyw, spośród których każda kobieta może znaleźć coś dla siebie. Sklep ebutik.pl ma na przykład do zaoferowania bardzo kobiece bomberki w kwiaty. Pięknie wyglądają także najmodniejsze bomberki na lato, które motyw roślinny zdobi jedynie na górze. Cudownym rozwiązaniem wydaje się być także motyw zwierzęcy na bomberce. Doskonale wpisuje się on w charakter bomberki, który z grzecznością nie ma raczej nic wspólnego. Najmodniejsze bomberki na lato to także te, które są wykonane z połyskującego materiału – w wersji krótkiej ujęły już niejedną dziewczynę. A warto przy tej okazji wspomnieć, że najmodniejsze bomberki na lato mogą występować również w dłuższej wersji. Niektóre z nich przykrywają nawet ramiona. Ciekawym rozwiązaniem są także bomberki w postaci bluzy i kurtki. Różnią się one od siebie grubością materiału i niekiedy podszewką. Można je w łatwy sposób dostosować do aktualnej temperatury.

Bomberka – to kurtka dla dziewczyny czy kobiety?

Przyjęło się uważać, że najmodniejsze bomberki na lato noszą raczej dziewczyny, a więc uczennice albo studentki. Kobietom zajmującym poważne stanowiska jest zazwyczaj do nich daleko. Myślicie, że jest w tym trochę racji? Pewnie sportowe, tradycyjne bomberki faktycznie nadawały się jedynie do noszenia w mało zobowiązujących miejscach. Wspomniałam Wam jednak już wyżej, że w ostatnim czasie pojawiło się całe mnóstwo alternatyw dla bomberki. Tym sposobem tradycyjna kurtka szkolna zaczęła być chętnie noszona również przez poważne kobiety. A to dlatego, że modele stały się bardziej subtelne i wyszukane. Bomberki w kwiaty można z powodzeniem założyć do spodni i butów na wysokim obcasie. Okazuje się bowiem, że bomberka będzie doskonałą alternatywą dla marynarki, którą zwykły na co dzień nosić panie pracujące w biurze. Być może będziecie zainteresowane taką odmianą. Na pewno po założeniu takiego stroju zostaniecie docenione przez swoich kolegów z pracy.

Czy bomberki pogrubiają?

Krążą miejskie legendy, że tak. Faktycznie bomberka nie ma kroju, który jest dopasowany do talii. To może być mylące. Zacznijmy jednak od tego, że bomberki często kończą się stosunkowo wysoko. A więc nie mają nic wspólnego z pogrubianiem ud czy pośladków. Poza tym, jeśli zdecydujecie się założyć obcasy, bomberka będzie wyglądała naprawdę zjawiskowo. Z doświadczenia wiem, że dzisiejsze dziewczyny często nie doceniają swojej figury. Chcą za wszelką cenę być jeszcze bardziej szczupłe. A wszystko to przekłada się na poczucie własnej wartości i postrzeganie własnego wyglądu. Kiedy uda się Wam zaakceptować samą siebie, nie będziecie zwracały uwagi czy dany model dodaje kilka centymetrów w obwodzie, czy odejmuje. Weźmiecie po prostu najbardziej kolorową kurtkę na lato, aby cieszyć się najcieplejszą porą roku.

Najmodniejsze bomberki na lato w przykładowych zestawieniach

Tak jak już wcześniej wspomniałam, najmodniejsze bomberki na lato mogą występować w dwóch wersjach: sportowej i bardzo kobiecej. Bomberki sportowe znakomicie pasują do stylu dziewczęcego. Tak naprawdę wystarczy założyć zwykły t-shirt, ulubione jeansowe spodnie i białe buty, a stylizacja właściwie stworzy się sama. Kiedy zechcecie, aby najmodniejsze bomberki na lato pełniły funkcję marynarki, będziecie musiały wybrać zupełnie inny model. Osobiście postawiłabym na wzór kolorowych kwiatów na czarnym tle. Wszystko powinno dziać się na mocno połyskującym materiale – to najmodniejsze bomberki na lato. Do tego załóżcie białe spodnie z wysokim stanem i prosty t-shirt z wybranym napisem w centralnym miejscu. Ciekawym rozwiązaniem mogą być buty na obcasie z podobnym wzorem co kurtka. Wybierzcie buty na słupku, aby wygodnie było Wam się w nich poruszać. Do tego jeszcze stonowana, cielista torebka i właściwie jesteście gotowe. Udanych zakupów w ebutik.pl

Gdzie zakładać bomberki?

Bomberki najlepiej zakładać w różne miejsca. Sportowe bomberki nadają się na spotkania towarzyskie. Kobiece bomberki również. Możecie je nawet założyć na randkę. Uważałabym z noszeniem marynarki do pracy. Jeśli jesteście przebojowymi kobietami i same jesteście swoimi szefowymi, śmiało możecie sobie na taką odmianę pozwolić. Jeśli natomiast pracujecie w firmie, gdzie obowiązują restrykcyjne zasady dress code, najlepiej jest zakładać najmodniejsze bomberki na lato po zakończeniu pracy.

Tagged , , , , ,